Aktualności

Nowy katalog urządzeń terenowych dla geotechniki

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem obejmującym urządzenia i przyrządy pomiarowe niemieckiej produkcji, które oferujemy naszym klientom.

 

Katalog obejmuje terenowy sprzęt badawczy dla celów rozpoznania geologiczno-geotechnicznego podłoża gruntowego a także zastosowań w hydrogeologii.

 

Zapraszamy do pobrania KATALOGU 2021

więcej
30-lecie lekkiej płyty dynamicznej HMP LFG
30-lecie lekkiej płyty dynamicznej HMP LFG - w tym roku nasz niemiecki partner, firma HMP Magdeburger GmbH obchodzi 30-lecie wprowadzenia na rynek swego sztandarowego urządzenia czyli lekkiej płyty dynamicznej HMP LFG.
 
Firma GEOLAB wprowadziła 20 lat pierwszą płytę dynamiczną HMP LFG na rynek w Polsce.
 
Jesteśmy również dumni z faktu, że przez ten czas zapracowaliśmy na miano najlepszego dystrybutora płyt dynamicznych HMP LFG w Europie.
więcej
Samojezdna sonda dynamiczna hydrauliczna DPH, DPM, DPL

W zeszłym roku wprowadziliśmy do naszej oferty samojezdną sondę dynamiczną z napędem hydraulicznym zaprojektowaną do wykonywania sondowań typu DPH (sonda ciężka SD-50), DPM (sonda średnia SD-30) oraz DPL (sonda SD-10).

 

To niezwykle wygodne, mobilne i kompaktowe urządzenie niemieckiej produkcji od lat cieszy się uznaniem użytkowników. Wbudowana 10-tonowa wyciągarka hydrauliczna (z opcjonalną funkcją automatycznego auto-rewersu) sprawia, że badania nośności podłoża można wykonywać bardzo sprawnie i efektywnie.

 

Zapraszamy do obejrzenie krótkiego filmu o sondzie !

więcej
Samojezdna wiertnica geologiczna

Dostarczamy do naszych klientów bardzo wytrzymałe i mocne wiertnice geologiczne do 25-30 metrów.

 

Nasze nowe wiertnice samojezdne to połączenie wytrzymałości , wygody użytkowania oraz uniwersalności bez żadnych kompromisów cenowych kosztem jakości.

 

Wybierz pełną mobilność i efektywnośc pracy w terenie przy zastosowaniu naszych urządzeń.

więcej
Kompleksowe dostawy wyposażenia do bitumów i betonów

W bieżącym roku dostarczyliśmy profesjonalne i nowoczesne wyposażenie dla wielu laboratoriów drogowych przy węzłach betoniarskich i instalacjach do produkcji mas bitumicznych.

 

Są to przede wszystkim nowoczesne prasy wytrzymałościowe do badania betonu - funcjonalne , uniwersalne wygodne w użytkowaniu oraz spełniające wszelkie wymagania najnowszych norm badawczych.

 

Jak również do badań asfaltu: ekstraktory automatyczne najnowszej generacji, ubijaki i prasy Marshalla, aparaturę próżniową do badań gęstości.

więcej
BAUMA 2019 - wyjazd na największe targi branżowe

W pierwszej połowie kwietnia firma GEOLAB tradycyjnie już gościła na największych na świecie Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń Budowlanych BAUMA w Monachium.

 

Mieliśmy okazję spotkać się tam z naszymi wieloletnimi partnerami handlowymi z Niemiec i Włoch a także nawiązać kilka nowych interesujących kontaktów.

 

Była to też okazja do obejrzenia na żywo kilku nowości sprzętowych.

więcej

Nasi partnerzy: