O firmie

GEOLAB 

to rodzinna firma założona w 2007 roku,

kontynuująca wieloletnie tradycje rodzinne w branży sprzętu dla geotechniki i budownictwa 

Jej założycielem i dyrektorem zarządzającym jest Paweł Szkurłat 

 

Firma mieści się od początku swej działalności w  Wesołej k/Warszawy.

 

Obsługujemy klientów w całej Polsce, kompleksowo wyposażamy w sprzęt firmy geotechniczne oraz laboratoria drogowe i budowlane.  Reprezentujemy na polskim rynku renomowanych producentów zagarnicznych i krajowych.
    
Wieloletnie tradycje rodzinne, które obecnie kontynuujemy, wzbogacone licznymi doświadczeniami oraz nowymi rozwiązaniami technicznymi sprawiają, że mamy uznaną pozycję na rynku, zaufanie i pozytywne opinie u klientów. 

 

Od lat współpracujemy z krajowymi ośrodkami naukowymi, instytutami branżowymi (m.in. Państwowy Instytut Geologiczny) jak również z oddziałami GDDKiA w całej Polsce.
    

Sprzęt naszej produkcji był i jest na wyposażeniu wielu uczelni i szkół technicznych.
 

Mieliśmy przyjemność dostarczać sprzęt do wielu krajów w Europie, Azji czy nawet Afryce (m.in. Wlk Brytania, Francja, Rumunia, Czechy, Hiszpania, Tanzania, Singapur, Egipt).

 

Jesteśmy uznanym dostawcą szerokiego asortymentu sprzętu do mechaniki gruntów na potrzeby geologii, geotechniki, prac drogowych i ziemnych, a także aparatury kontrolno - pomiarowej do badania materiałów budowlanych .

 

Szczególną pozycję w naszej ofercie znajdują urządzenia do badania zagęszczenia gruntu i nośności podłoża (m. in.: sondy dynamiczne wraz z kompletem oprzyrządowania) a ich głównymi odbiorcami są  przedsiębiorstwa specjalizujące się w budowie dróg, mostów ii autostrad oraz laboratoria drogowe i budowlane.

 

   W naszej ofercie znajedziecie Państwo między innymi:

  • sondy dynamiczne do badania gruntu pod budowę dróg, mostów, wałów i budowli

  • sondy statyczne CPT/CPTU

  • sprzęt do szybkich badań kontrolnych podłoża in-situ (m. in. płyta dynamiczna i płyta statyczna VSS)

  • aparaturę laboratoryjno - pomiarową do gruntów, kruszyw, asfaltów, mas bitumicznych
    oraz betonów i cementów


 

Uczestniczymy aktywnie w konferencjach i wielu imprezach targowych zarówno w Polsce jak i za granicą, starając się nawiązywać jak najszersze kontakty i pozyskiwać nowych   klientów.

    
 

Staramy się zawsze dostosowywać nasze urządzenia do aktualnych wymagań i uwzględniać indywidualne potrzeby klienta. Prowadzimy również działalność o charakterze usługowo - naprawczym sprzętu geotechnicznego, kalibrację i przeglądy urządzeń pomiarowych.

     

 

 

 

 

 

 

 

    Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona naszych stałych klientów.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

 

 

 

Nasi partnerzy: