O firmie GEOLAB

 

 

Jesteśmy uznanym dostawcą sprzętu do mechaniki gruntów na potrzeby geologii, geotechniki, prac drogowych i ziemnych, a także aparatury kontrolno- pomiarowej do badania materiałów budowlanych.

 

Naszymi klientami są przedsiębiorstwa specjalizujące się w budowie dróg, mostów i autostrad. Także czołowe firmy geotechniczne i geologiczne, uczelnie techniczne, szkoły, instytuty badawcze. Wyposażamy także laboratoria gruntowe, drogowe czy budowlane, w sprzęt geotechniczny najwyższej, światowej jakości.

 

Mieścimy w się z Wesołej k/Warszawy, ale obsługujemy klientów w całej Polsce i na całym świecie. Mieliśmy przyjemność dostarczać najwyższej klasy sprzęt do większości krajów europejskich jak również do Azji i Afryki.

 

 

 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO MIĘDZY INNYMI:

 

 

  • Sondy dynamiczne do badania gruntu podczas budowy dróg, nasypów i mostów oraz przeprowadzania wszelkich prac ziemnych
  • Sondy statyczne CPT/CPTU
  • Lekkie płyty dynamiczne i płyty statyczne VSS do kontroli zagęszczenia podłoża
  • Wiertnice geologiczne
  • Aparaturę laboratoryjno- pomiarową do gruntów, kruszyw, asfaltów, mas bitumicznych oraz betonów i cementów
  • Mierniki i sondy stosowane przy badaniach wody dla celów rozpoznania podłoża i hydrogeologii

 

Reprezentujemy renomowanych producentów krajowych oraz jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę, uznanych niemieckich i włoskich producentów. Współpraca z najlepszymi dostawcami pozwala nam na dostosowanie oferowanych i rekomendowanych rozwiązań do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

ZAPEWNIAMY TAKŻE PEŁEN ZAKRES SERWISU POSPRZEDAŻOWEGO.

 

Wieloletnie tradycje rodzinne, które obecnie kontynuujemy, wzbogacone licznymi, nowymi doświadczeniami oraz bieżącym poznawaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych sprawiają, że mamy ugruntowaną pozycję na rynku, zaufanie i pozytywne opinie klientów.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona naszych stałych klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

 

 

 

Nasi partnerzy: