O firmie GEOLAB

 

Jesteśmy uznanym dostawcą sprzętu do mechaniki gruntów na potrzeby geologii, geotechniki, prac drogowych i ziemnych, a także aparatury kontrolno- pomiarowej do badania materiałów budowlanych.

 

Mamy własne zaplecze produkcyjne gdzie od kilkudziesięciu lat są produkowane narzędzia i urządzenia dla rzeszy geologów i geotechników w Polsce (w tym znane w całym kraju "ręczniaki" , sondy z wolnospadem).

 

Naszymi klientami są przedsiębiorstwa specjalizujące się w budowie dróg, mostów i autostrad. Także małe, średnie i duże firmy geotechniczne i geologiczne, uczelnie techniczne, szkoły, instytuty badawcze. Wyposażamy także laboratoria gruntowe, drogowe czy budowlane, w sprzęt geotechniczny najwyższej, światowej jakości.

 

 

Mieścimy w się z Wesołej k/Warszawy, ale obsługujemy klientów w całej Polsce i na całym świecie. Mieliśmy przyjemność dostarczać najwyższej klasy sprzęt do większości krajów europejskich jak również do Azji, Afryki i Ameryki Płd.

 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO MIĘDZY INNYMI:

 

  • Sondy dynamiczne do badania gruntu podczas budowy dróg, nasypów i mostów oraz przeprowadzania wszelkich prac ziemnych
  • Zestawy (tzw. Penetrometr ręczny) do odwiertów geologicznych
  • Sondy statyczne CPT/CPTU
  • Lekkie płyty dynamiczne i płyty statyczne VSS do kontroli zagęszczenia podłoża
  • Wiertnice geologiczne
  • Aparaturę laboratoryjno- pomiarową do gruntów, kruszyw, asfaltów, mas bitumicznych oraz betonów i cementów
  • Mierniki i sondy stosowane przy badaniach wody dla celów rozpoznania warunków hydrogeologicznych podłoża

 

Reprezentujemy renomowanych producentów krajowych oraz jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę, uznanych niemieckich i włoskich producentów. Współpraca z najlepszymi dostawcami pozwala nam na dostosowanie oferowanych i rekomendowanych rozwiązań do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

ZAPEWNIAMY TAKŻE PEŁEN ZAKRES SERWISU POSPRZEDAŻOWEGO.

 

Wieloletnie (ponad 80-letnie) tradycje rodzinne, które obecnie kontynuujemy, wzbogacone licznymi, nowymi doświadczeniami oraz bieżącym poznawaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych sprawiają, że mamy ugruntowaną pozycję na rynku, zaufanie i pozytywne opinie klientów.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona naszych stałych klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

 

 

 

Nasi partnerzy: