Aktualności

BAUMA 2022 - wizyta firmy GEOLAB

W dniach 24-30 października odbyły się w Monachium w Niemczzech kolejne już, największe na świecie branżowe targi budownictwa BAUMA 2022. 

 

Jest to wydarzenie, które przyciaga czołowe firmy z całego świata, które prezentują swoje osiągnięcia i urządzenia a także okazja do spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów.

 

Tradycyjnie firma GEOLAB odwiedziła to wydarzenie, spotykając się ze swoim wieloletnimi partnerami handlowymi m.in: producentem płyt dynamicznych HMP Magdeburger Gmbh, producentami aparatury kontrolno-pomiarowej TESTING oraz CONTROLS.

 

więcej
Prezentacja wielofunkcyjnych sond geotechnicznych

ZAPROSZENIE NA PREZENTACJĘ WIELOFUNKCYJNYCH GEOTECHNICZNYCH URZĄDZEŃ TERENOWYCH

RENOMOWANEGO NIEMIECKIEGO PRODUCENTA CARL HAMM

 

W programie pokaz hydraulicznej samojezdnej sondy dynamicznej DPH/DPSH-SPT, wiertnicy geologicznej i rdzeniowej  

13 lipca 2022 – g. 10:00 – 15:00

14 lipca 2022 – g. 10:00 – 15:00

więcej
Nowy katalog urządzeń terenowych dla geotechniki

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem obejmującym urządzenia i przyrządy pomiarowe niemieckiej produkcji, które oferujemy naszym klientom.

 

Katalog obejmuje terenowy sprzęt badawczy dla celów rozpoznania geologiczno-geotechnicznego podłoża gruntowego a także zastosowań w hydrogeologii.

 

Zapraszamy do pobrania KATALOGU 2021

więcej
30-lecie lekkiej płyty dynamicznej HMP LFG
30-lecie lekkiej płyty dynamicznej HMP LFG - w tym roku nasz niemiecki partner, firma HMP Magdeburger GmbH obchodzi 30-lecie wprowadzenia na rynek swego sztandarowego urządzenia czyli lekkiej płyty dynamicznej HMP LFG.
 
Firma GEOLAB wprowadziła 20 lat pierwszą płytę dynamiczną HMP LFG na rynek w Polsce.
 
Jesteśmy również dumni z faktu, że przez ten czas zapracowaliśmy na miano najlepszego dystrybutora płyt dynamicznych HMP LFG w Europie.
więcej
Samojezdna sonda dynamiczna hydrauliczna DPH, DPM, DPL

W zeszłym roku wprowadziliśmy do naszej oferty samojezdną sondę dynamiczną z napędem hydraulicznym zaprojektowaną do wykonywania sondowań typu DPH (sonda ciężka SD-50), DPM (sonda średnia SD-30) oraz DPL (sonda SD-10).

 

To niezwykle wygodne, mobilne i kompaktowe urządzenie niemieckiej produkcji od lat cieszy się uznaniem użytkowników. Wbudowana 10-tonowa wyciągarka hydrauliczna (z opcjonalną funkcją automatycznego auto-rewersu) sprawia, że badania nośności podłoża można wykonywać bardzo sprawnie i efektywnie.

 

Zapraszamy do obejrzenie krótkiego filmu o sondzie !

więcej
Samojezdna wiertnica geologiczna

Dostarczamy do naszych klientów bardzo wytrzymałe i mocne wiertnice geologiczne do 25-30 metrów.

 

Nasze nowe wiertnice samojezdne to połączenie wytrzymałości , wygody użytkowania oraz uniwersalności bez żadnych kompromisów cenowych kosztem jakości.

 

Wybierz pełną mobilność i efektywnośc pracy w terenie przy zastosowaniu naszych urządzeń.

więcej

Nasi partnerzy: